Aşk Büyüsü Bozulunca Ne Olur?

Birçok kişi sorunca aşk büyüsü bozulunca ne olur? sorusunu cevapladık.

  • Aşk büyüsü bir erkeğin ya da bir kadının aşık olarak büyüyü yaptıran kişiye karşı hayranlık duyması anlamına gelmektedir. Tüm bu nedenlerden dolayı büyünün yapılmasının ardından büyü etkisinde olan kişi bir an önce aşık olduğu kişiye karşı açılır ve eğer bu iki kişi evli değilse de; evlilik hayali kurmaya başlar. Bir an önce evlenmek için elinden geleni yapar. Son derece değişik bir ruh hali içerisinde bulunmaktadır. Büyü etkisinde olan kişi sadece büyüyü yaptıran kişiyi düşünmekte ve bir yandan da düşlemektedir. Bu yüzden de kişiden başkasını düşünemez hale gelerek insanlardan uzaklaşmaya sadece o kişi ile bir arada olmaya başlamaktadır. Böylece tam bir aşık kıvamına gelmiştir.
  • Aşk büyüsünün yapılmasının ardından yukarıdaki etkiler gerçekleşmekte ve insanlar bambaşka bir hale dönmektedir. Ancak her büyü gibi aşk büyüsü de yapıldıktan kısa bir süre sonra bozulabilir ya da büyü olduğu konusunda bir ipucu alınırsa kişi ya da yakınları büyüyü bozdurmak isteyebilir. Bu yüzden de bozulduğunda bambaşka etkiler bizleri karşılamaktadır. Aşk büyüsü bozulunca birçok kişi büyüyü yaptıran kişinin farkına varır ve o kişiye beslediği aşkı kaybeder. Özellikle de büyüyü kimin yaptırdığı biliniyorsa ona karşı büyük bir nefret duygusu yaşamaya başlar. O kişi ile bir daha görüşmek bile istemeyebilir. Böyle olunca da durum tam tersi bir hal almaya başlar.

Aşk Büyüsü Yaptırdım Ve Büyü Tutunca Aşık Olduğum Kişi Bana Tıpkı Benim Gibi Aşık Oldu Ancak; Bu Konuda Bir Türlü Başarılı Olamadım Aşık Olduğum Kişi Büyü Yaptırdığımı Anladı Şimdi Benle Konuşmuyor, Ben Onu Hala Çok Seviyorum, Bana Bu Konu Üzerine Ne Yapmam Gerektiği Noktasında Bilgi Verirseniz Size Minnettar Olacağım?

Aşk büyüsü yaptırdıktan sonra eğer etkili bir medyuma yaptırdıysanız o halde büyünün tutması kaçınılmazdır. Ancak kişide bambaşka bir davranış gözlemlenmeye başladığından dolayı çevresi büyü yapıldığını kısa süre içerisinde anlayabilir. Bu yüzden de aşk büyüsü bozulunca ne olur? sorusuna küslük olabilir diyebiliriz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir