Denenmiş Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüleri ile giden eşler ve eski sevgililer geri getirilmektedir. Büyüler ise uzman medyumlar tarafından yapıldığı zaman daha etkili olmaktadır. Büyüleri tek başınıza yaptığınızda en ufak bir hatanız sonucuna kötü ve geri dönülmesi mümkün olmayan sonuçlar oluşmaktadır. Denenmiş geri getirme büyüleri ile eşiniz veya eski sevgiliniz tekrardan size bağlılığına devam edecektir. Bu büyüler bozulmadığı takdirde ömür boyu geçerli olmaktadır. Büyü yapılmadan önce ise iyice düşünülmelidir. Etkili büyüler olduğundan dolayı bozulması oldukça zor olmaktadır. Eski sevgili veya eşin tamamen geri gelmesini istiyorsanız geri getirme büyüsünü yapabilir veya yaptırabilirsiniz.

Geri getirme büyüleri ise resim, eşya, saç teli veya adet kanı ile yapılabilmektedir. Saman kağıdı ve kırmızı kalem ile geri getirme büyüsü yapılmaktadır. Öncelikli olarak 2 adet kırmızı kalem ve 2 adet saman kağıdına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu büyünün etkili olması için kalemlerin her yerinin kırmızı olması gerekmektedir. Bu büyü ise 2 gün yapılmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri aynı saatte işlemler gerçekleştirilmektedir. Gözler kapalı bir şekilde tılsımlı ve özel kelimeler tekrar edilmelidir. Daha sonrasında ise kağıda özel kelimeler yazılmalıdır. 2 gün boyunca bu işlemler gerçekleştirildikten sonra kağıtlar kimsenin hiçbir şekilde bulamayacağı yerlere saklanmalıdır. Bu büyü ile giden sevgili ve eş geri dönmektedir.

Papaz büyüsü ile geri getirme de en etkili ve denenmiş bir geri getirme büyüsüdür. Bu büyünün gerçekleşmesi için ise 7 damla adet kanı, 7 damla temiz su ve kağıt gerekmektedir. Daha sonra ise adet kanı temiz su ile bir bardakta karıştırılmalıdır. Özel tılsımlı kelimeler söylenmelidir. Bu işlemler gün bittikten sonra ise kağıt bu karışımın içine batırılmalıdır. Kağıt ise saklanmalıdır. 7 gün sonunda ise büyü etkisini göstermeye başlamaktadır. Ayrıca bu büyüyü bir erkek yaptıracaksa adet kanı yerine 7 damla sperme gerek duyulmaktadır.

Verilen büyüler ise denenmiş geri getirme büyüleridir. Denendiği için herkes geri döndürme büyülerini yaptırabilmektedir. Büyüler etkisini gösterdikten sonra ise eski sevgililer hiçbir şekilde gitmeyeceklerdir ve eskisinden daha fazla size bağlanacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir