Gerçek Aşk Büyüsü Neden Yapılır

İnsan için aşk duygusal bağlılık anlamında mükemmel bir ilaç olarak da görülebilir, insanı günden güne zehirleyip eritip bitiren bir zehir olarak da görülebilir. Şimdi duyguların en güzeli aşktır dememiz yanlış olmaz. Madem duyguların en güzeli insanı zehirlemesi doğru bir tabir midir? İşte bu sorunun cevabını bulmak için gerçekten aşkı yaşayan herkesin içinde muhakkak buruk bir aşk acısı vardır. Aşkı yaşayıp da acı çekmeyen, göz yaşı dökmeyen kişi neredeyse yok denecek kadar azdır. İşte bu yüzden duyguların en güzelidir ancak acı çektirme anlamında yaşanan olumsuzluklar yüzünden kötü anılarda da en üst noktalarda görmek mümkündür. İnsan özellikle aşık olduğu kişi tarafında olumsuz bir cevap alırsa bu noktada söz dinlemeyen kalbi ve olumsuz düşünen kişi arasında kalır. Bu durumda çekilen aşk acısı kendini hissettirmeye başlar. Kalbin baskısı gece gündüz insanı sevdiğine doğru yönlendirirken karşıdan aldığı tepkiler ise acısını daha da artırırken çaresizliği kişiye fazlası ile yaşatmaya ve hissettirmeye başlar. Bu durumda kişi kendi beceri ve iradesini kullanarak olayı çözmeye çalışsa da bu durum kolay kolay çözülemez. Hatta üzerine gidildiği sürece daha olumsuz sonuçlara götürebilir. Bu noktada iyi bir hocanın yardımı ile gerçek aşk büyüsü yaptırmakta fayda vardır. Peki ya gerçek aşk büyüsü neden yapılır

 

  • Karşılıksız aşka tutulan bir birey kalbine söz geçiremiyorsa bu durumun çözümünü kendi irade ve becerileri ile yapamıyorsa bu durumda iyi bir hocanın desteğine ihtiyaç duyar. Netteki olumlu yorumlar aracılığı ile yada doğrudan çevredeki insanlara sorarak bir hoca bulunur.
  • Bulunan hocaya doğrudan gerçek aşk büyüsü neden yapılır diye sorularak konu hakkında bilgi alınır. Hocalar genelde bu yöntemi sadece kendileri uygular. Yaptıkları yöntemler konusunda sırlarını kimseye vermezler. Zaten tesiri büyük olan bu yöntem deneyerek öğrenilecek yada denemeye pay bırakacak bir yöntem değildir.

Aşık olunan kişi bu yöntem sayesinde kısa sürede aşık edilmeye çalışılır. Büyü yöntemi çok çeşitli olduğundan türe göre bazı farklı uygulamalar bulundurur. Bu yüzden büyünün tutma süresi üç aşağı beş yukarı değişimler gösterir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir