Köpek gibi Aşk Büyüsü

İnsanların en çok merak ettikleri büyülerden köpek gibi aşk büyüsü hakkında bilgi verdik.

  • İnsanların sıklıkla karşı karşıya kaldığı sorunlar arasında aşık olmalarına rağmen aşık oldukları kişiden ayı oranda sevgi alamamalarıdır. Tüm bu nedenlerden dolayı insanların kendi isteklerini gerçekleştirmek için başvurduğu yöntemler vardır. Bu yöntemlerden bir tanesi de aşk büyüsü olmaktadır. Aşk büyüsü sayesinde insanlar çok fazla aşık olduğu kişiye büyüyü yaptırarak onun da kendisine istediği şekilde yanaşmasını sağlamaya çalışmaktadır. Her ne kadar tüm aşk büyüleri aynı etkiyi yaratacak gibi dursa da bu düşünce tamamen yanlıştır. İnsanların aşk büyüsü yaparken ne oranda aşık olmalarını istediğini mutlaka belirtmesi gerekmektedir. Aksi halde istediği aşk oranını gözlemleme konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Eğer siz de o kişinin size tıpkı bir köpek gibi aşık olmasını istiyorsanız mutlaka dikkat etmeniz gereken noktalar vardır.
  • Aşık olmak her ne kadar güzel bir duygu gibi karşımıza çıksa da eğer dozunu aşarsa bu güzel duygu bütün düşünceleri, duyguları ve gösterilen davranışları yerle yeksan edebilir. Bu yüzden de bir insana tıpkı köpek gibi aşık olması için büyü yapmanız halinde istediğiniz oranda sevginin her ne kadar kat ve kat daha fazlasını görseniz bile zamanla bu durum sizi mutlu etmeyecektir. Eğer bir aşk yaşamak isterseniz mutlaka dozunu korumayı ve insanların düşüncelerine de saygı duyarak başkalarının iradesini tamamen kontrol altına almamayı sağlamanız gerekmektedir. Böylece daha mutlu bir aşk yaşamaya başlarsınız.

Bir İş Arkadaşım Var Ve Onun Benle Sevgili Olmasını İstiyorum Aylardan Beri Onu Hep Takip Ediyorum Ona Köpek Gibi Aşığım Ve Onun Da Bana Köpek Gibi Aşık Olmasını İstiyorum, Aşk Büyüsü İşe Yarar Mı?

İşyerinde, sokakta, sosyalleşme alanlarında, hatta apartmanda merdivenden inip çıkarken bile karşılaştığınız herhangi bir kişiye iş görüşte aşk çerçevesinde tutulmanız mümkündür. Ancak siz başkasını seviyorsanız ve ona çok aşıksınız diye onun herhangi bir şekilde görüşünü almadan direkt olarak aşk büyüsü yaptırırsanız yanlış yapmış olursunuz. Eğer köpek gibi aşk büyüsü yaptırmak isterseniz öncelikle karşı tarafı ikna ediniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir