Papaz Büyüsü Ekşi

Kara büyüler grubunda yer alan ve genellikle kötülük içermesi ile bilinen Papaz Büyüsü, yaş farkı gözetmeksizin binlerce kişi tarafından bilinmektedir. Bu yüzden de en çok adı geçen, bilinen ve aynı zamanda da uygulanan büyüdür. Eşlere zarar vermek için uygulanan büyü hocalar tarafından yapılmaktadır. Adında Papaz kelimesi geçtiğinden dolayı birçok Müslüman Ermeni ve Yahudi kiliselerini ziyaret ederek Papazlara büyüyü yapmak istediklerini dile getirmişlerdir. Hatta Papazlar da bu durumdan sıkılganlıklarını belirterek herkesi kapısından geri göndermişlerdir. Günümüzde bu büyü çeşidi hocalar tarafından yapılmaktadır. O nedenle eğer büyüyü yaptırmak isterseniz mutlaka yapabilen ve Papaz Büyüsü Ekşi denilince ilk gösterilen hocalara gitmeniz gerektiğini sizlere söylemek isteriz.

Papaz Büyüsü Ne için Yapılmaktadır?

Birçok sebeple yapılan ve herkesin bilerek uygulamak istediği Papaz Büyüsü’nün sebeplerini sizlerle paylaşmak istedik. Bu sebeplere bakılarak eğer size de büyünün yapıldığını düşünüyorsanız sebebine göre çaresini aramaya başlayabilirsiniz.

  • Papaz Büyüsü’nün ilk yapılma sebebi; evlilikleri yıkmaktadır. Çok iyi geçinen ve özellikle cinsel hayatında herhangi bir sorun yaşamayan çiftlere bu büyü yapılmaktadır. Genellikle kıskanıldıklarında ya da çiftlerden birinin gizli aşığı olduğunda bu büyü hemen uygulanmaktadır. Çiftler bir anda birbirinden soğumakta ve yüzlerini dahi görmek istememektedirler.
  • Büyünün yapılmasının diğer amacı da evlenmemiş ancak mutlu bir birliktelik yaşayan kişiler içindir. Herhangi bir sorun yaşamasalar bile çevreleri tarafından evlenmeleri istenmeyen ya da yine aynı şekilde kıskanılan çiftlere büyü yapılarak evlenseler bile mutlu olamamaları amaçlanmaktadır.
  • Papaz Büyüsü’nün diğer bir amacı ise; kişilerin cinsel hayatlarında mutsuz olmalarını sağlamaktır. Eğer büyü işini bilen bir hoca tarafından yapılırsa; kişilere tesir etmekte ve cinsel açıdan mutluluğu yakalamaları çok zor ya da imkansız olmaktadır.

Papaz Büyüsünü Bozan Hocalar

Papaz Büyüsü çoğu kişi tarafından yapılmak istenmez ayrıca da yapılınca bozulması çok zor olan büyü çeşitlerinden bir tanesidir. O nedenle de herkesin yapabileceği durum değildir. İşinde profesyonel hocaları tercih etmezseniz; büyü kalıcılığını devam ettirebilir. Bu noktada da Papaz Büyüsü Ekşi ile mutluluğu yakalamanız zor hale gelir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir