Uzaktaki Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

Günümüzde yaşanan ilişkiler çeşitli sebeplerden ötürü mesafeler arasında gidip gelmektedir. Bu türde ilişkileri yürütmek normal ilişkileri yürütmekten daha zordur. Çiftler araya giren mesafelerden dolayı sık görüşemedikleri için birbirlerinden soğuyabilirler. Ya da uzun mesafe ilişkileri yorucu olmalarından dolayı ayrılıkla sonuçlanmaktadır.

Genellikle internet ya da telefon üzerinden yürütülen uzun mesafe ilişkilerinin en önemli sebebi iş durumudur. Kişiler çalıştıkları işlerden ötürü farklı şehirlerde ikamet etmek zorunda kalmaktadır. Bu tür durumların yaşandığı ilişkilerde genelde kadınlar tedirgindir. Çünkü erkekler nefislerine kadınlar kadar hâkim olamamaları ile tanınmaktadır. Aradaki mesafeler de onlara hiç yardımcı olmamaktadır. Kadınlar bu durumlarda uzaktaki sevgiliyi kendine bağlama büyüsü kullanmayı tercih etmektedir.

 

Bağlama Büyüsü Nedir?

Oldukça eski zamanlardan beridir kullanılan bağlama büyüsü iki kişiyi birbirine bağlar. Bu büyüler oldukça kuvvetli olmaları ile bilinmektedir. Uzun mesafeli ilişkilerde de kullanılma sebeplerinden biri kuvvetli olmalarıdır. Bağlama büyülerinin birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Fakat etkili sonuçlar için en iyilerinin kullanılması önerilmektedir.

Güçlü büyüleri yapmak herkesin altından kalkabileceği bir iş değildir. Bu tür büyüleri yapmak yeterince deneyim ve maneviyat gerektirmektedir. Büyü yaparken genellikle görülmeyen varlıklardan yardım alındığı için hem büyüyü yapan hem de büyü yaptıran kişi tüm dikkatini bu işe vermelidir. Kişi kesin olarak uzaktaki sevgiliyi kendine bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsa bulunduğu çevredeki en iyi medyum ya da hocaya danışmalıdır. Onlar tarafından gerekli yönlendirmeyi aldıktan sonra büyü yapılmalıdır.

Bağlama büyülerinin sonuçları çabuk alınmaktadır. Büyü yapılan kişi uzakta olduğu için ona ulaşmak mümkün olmadığından büyü tılsımı duruma göre hazırlanmaktadır. Tılsım hazırlandıktan sonra büyü yapılan kişi ne kadar uzaklıkta olursa olsun etki edeceği garantisi verilmektedir. Tabi bu garantiyi vermek için büyünün tüm aşamaları dikkatlice uygulanmış olmalıdır. Bu aşamaları uygulayan medyum ya da hocanın kuvveti de etki süresi ile eş değerdedir. Büyü tuttuğu takdirde ise bağlanma gerçekleşecektir. Büyü yapılan bireyin o saatten sonra büyü yaptıran kişiden başka birini düşünme ihtimali yoktur. Bağlama büyüleri sadece uzaktaki kişilere karşı değil evli insanları evlerine bağlamak amacı ile de yapılmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir